„DZIAŁAMY NA RZECZ POSTĘPU W MEDYCYNIE I UDOSTĘPNIAMY LEKI BOIRON JAKO ROZWIĄZANIA TERAPEUTYCZNE SKUTECZNE I UŻYTECZNE DLA KAŻDEGO PACJENTA.”

 
A |A |A |A

Kim jesteśmy

Polskę i Francję łączą silne więzy historyczne i kulturowe, a Francuzi darzą Polaków dużą sympatią. Polska jest krajem bardzo ważnym dla naszego przedsiębiorstwa i z tego powodu chcemy oferować polskim pacjentom to, co mamy najlepszego – nasze leki, które sprawdzają się w leczeniu zarówno we Francji jak i w przeszło 80 krajach świata już od ponad wieku.

Valérie Poinsot

Valérie Poinsot             Dyrektor Generalna          Członek Zarządu Boiron

Jesteśmy przedsiębiorstwem zaangażowanym w promocję zdrowia, liderem w swojej specjalności – lekach homeopatycznych, które produkujemy od 80 lat. Dziś nasze produkty są dostępne w 80 krajach świata.

Jesteśmy przedsiębiorstwem silnym różnorodnością swoich 4000 pracowników zatrudnionych na całym świecie, których motywacja i codzienna gotowość do działania są kluczem do naszego rozwoju. Posiadamy 5 ośrodków produkcyjnych oraz 60 przedsiębiorstw dystrybucyjnych w 18 krajach.

Jesteśmy rodzinną firmą, której przyświeca wspólna misja i jeden cel: Działać na rzecz postępu w medycynie i udostępniać leki Boiron jako rozwiązania terapeutyczne skuteczne i użyteczne dla każdego pacjenta.

Prezes Zarządu polskiej filii Boiron

Paweł Wójcik - Dyrektor Generalny Boiron

Prezes Zarządu

Paweł Wójcik posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w branży farmaceutycznej, z którą związany jest zawodowo od 1992 roku.

W Boiron w Polsce pracuje od 1995 roku, czyli prawie od początku obecności firmy na polskim rynku. Tworzył jej struktury sprzedaży, uczestniczył w opracowywaniu strategii rozwoju, przyczyniając się do wypracowania silnej pozycji firmy na polskim rynku leków homeopatycznych. Łączy bogate doświadczenie w dziedzinie zarządzania sprzedażą przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów dystrybucji ze znajomością sektora farmaceutycznego.
W Polsce Boiron od 1994 roku aktywnie podnosi świadomość, wiedzę i umiejętności w zakresie leczenia homeopatycznego poprzez współpracę z towarzystwami naukowymi i mediami. Wspieramy działania naukowo-szkoleniowe, współorganizując kursy dla lekarzy i farmaceutów, a na spotkaniach prasowych przybliżamy zagadnienia terapii oraz badań w homeopatii.

Jako lider rynku leków homeopatycznych służymy pacjentom spełniając najwyższe standardy dobrej praktyki, produkcji i dystrybucji, jednocześnie prowadząc prozdrowotne działania edukacyjne skierowane do społeczeństwa.

LEKI I KOSMETYKI

Wyszukaj lek lub kosmetyk